Bestuur TK

Voorzitter: Richard Vergaelen,
Kongostraat 151, 2300 Turnhout, tel. 014/72 51 42,
e-mail:  voorzitter@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Ondervoorzitter: Gerd Zonnenberg,
Watertappingstraat 4, 2300 Turnhout, tel. 014/72.96.02,
e-mail:  ondervoorzitter@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Secretaris: Gie Luyts,
Zilverberkstraat 13, 2300 Turnhout, tel. 014/41 67 45,
e-mail:  secretaris@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Penningmeester: Ronny Jansen,
Klein Engeland 20, 2300 Turnhout, tel 014/88 29 72,
e-mail:  penningmeester@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

coördinator studiewerkgroepen: Gilbert Loos,
Kanaaldijk 1, 2380 Ravels, tel. 014/41 21 16,
e-mail:  studie@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Bestuurslid: Rik Hendrix,
Riststraat 2/1, 2300 Turnhout, tel 0479/760 810,
e-mail:  bestuur@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Bestuurslid: Greet Roets,
Stwg op Antwerpen 13, 2300 Turnhout, tel 0479/561 589,
e-mail:  bestuur@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Bestuurslid: Luc Swerts,
Bergbeemden 72, 2300 Turnhout, tel 014/55 10 65,
e-mail:  bestuur@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Bestuurslid: Mark van Mierlo,
Nadorst 40, 2360 Oud-Turnhout, tel 014/42 92 99,
e-mail:  bestuur@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Persverantwoordelijke: Fred Geysels,
Brandhoefstraat 26, 2300 Turnhout, tel 014/41 79 96,
e-mail:  pers@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Verantwoordelijke Ravels: Jan Cortens,
Bovenheide 12, 2380 Ravels, tel 014/65 64 83,
e-mail:  ravels@natuurpunt-turnhoutsekempen.be

Verantwoordelijke website:
e-mail:  webmaster@natuurpunt-turnhoutsekempen.be